Our World

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anime & Manga


4 participanți

    Parere anime

    ~ Amy ~
    ~ Amy ~
    Admin
    Admin


    feminin
    Balanta Mistret
    Mesaje : 2766
    Data de inscriere : 03/06/2010
    Varsta : 28
    Localizare : prin Romania,intr-o localitate plictisitoare

    Parere anime Empty Parere anime

    Mesaj Scris de ~ Amy ~ Vin Iun 04, 2010 6:48 pm

    Deci inca nu l-am urmarit in intregime,sunt doar pe la episodul 120 dar pot spune ca m-a fascinat.Imi place foarte mult actiunea,personajele si tot ce tine de acest anime.
    Personajul meu preferat feminin este Rukia deoarece este copilaroasa,dar stie cand sa fie matura [la fel ca mine] si este frumoasa si puternica;iar masculin este Ichigo because este puternic,o iubeste pe Rukia si ar face orice pentru prietenii lui.
    Negai
    Negai
    Member
    Member


    feminin
    Mesaje : 62
    Data de inscriere : 04/06/2010

    Parere anime Empty Re: Parere anime

    Mesaj Scris de Negai Vin Iun 04, 2010 6:59 pm

    Yeah, să apar şi eu pe aici. Să vedem, am cam lăsat-o cu Bleach, dar pot spune că-mi place anime-ul mult. :33
    Povestea este interesantă, bine conturată, atrăgându-ţi atenţia prin complexitatea ei şi locurile/personajele cu puteri fantastice. Ăsta cred că a fost primul lucru care m-a atras, povestea, fiind ieşită din comun, să zic aşa.
    Hm, ca personaj preferat ar fi Ichigo, îmi place firea lui, deşi uneori se pripeşte, sărind prea repede la atac, dar deh, asta e firea personajului, can't be helped. Oricum scopul scuză mijloacele, iar scopul său e unul admirabil, de a-şi apăra prietenii, persoanele la care ţine cu adevărat *tear fall*.
    Iar ca feminin, tot Rukia, mi-a plăcut încă din secunda în care am văzut-o, serioasă, cu o aură misterioasă, cute, înţeleaptă şi amuzantă prin faptele sale.
    Ah, să nu uit să spun ceva şi de Kon, thiz 'thing' makes me lol's a lot. =]]]
    Anomal!ca
    Anomal!ca
    Moderator
    Moderator


    feminin
    Fecioara Caine
    Mesaje : 2415
    Data de inscriere : 05/06/2010
    Varsta : 29
    Localizare : in my dreams

    Parere anime Empty Re: Parere anime

    Mesaj Scris de Anomal!ca Sam Iun 05, 2010 6:51 pm

    nu am vizionat tot anime-ul dar din episoadele pe care le-am vazut mi-au placut enorm Smile.O sa ma apuc in vacanta de vara sa urmaresc toate episoadele
    Kiufu^^
    Kiufu^^
    Senior member
    Senior member


    feminin
    Leu Bivol
    Mesaje : 159
    Data de inscriere : 16/09/2010
    Varsta : 26
    Localizare : Eu traiesti cu martienii!

    Parere anime Empty Re: Parere anime

    Mesaj Scris de Kiufu^^ Dum Sept 26, 2010 4:30 am

    Este printre animele mele preferate
    Mai ales grafica imi place foarte mult-pt. mine graica la anime este foarte importanta
    Si imi place cuplul UllquHime<333
    Nu am vizionat toate episoadele dar este bestial *.*

    Continut sponsorizat


    Parere anime Empty Re: Parere anime

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Joi Mai 16, 2024 5:38 pm